System teleinformatyczny

Instal Polska korzysta z nowoczesnej infrastruktury Grupy Kapitałowej Elektromontaż obejmującej Zintegrowany System Zarządzania i System Teleinformatyczny.

1. W działalności operacyjnej korzystamy z dostępu do systemu SAP ERP, wdrożonego w pełnym wymiarze (8 modułów), co pozwala skutecznie planować, kontrolować i szybko modyfikować naszą działalność.

2. Dzięki wykorzystaniu platformy informatycznej IBM Lotus Notes jesteśmy w stanie szybko reagować na zmieniające się potrzeby Klientów, wykorzystując bogate doświadczenie naszych pracowników z realizacji projektów instalacyjnych.

3. Posiadane specjalistyczne oprogramowanie do projektowania, zarówno płaskiego, jak i trójwymiarowego pozwala opracowywać projekty o dużym stopniu trudności oraz szybko je modyfikować, elastycznie dostosowując je do wymagań danego zlecenia (programy 3D Pro/ENGINEER, AutoCad).

4. Nowoczesny system komunikacji oparty na technologii telefonii komórkowej BlackBerry zapewnia naszym pracownikom stały dostęp do poczty elektronicznej oraz natychmiastową reakcję na potrzeby Klienta.

5. Z kolei nowoczesna technologia videoterminala SONY PCS-XG80 z serwerem videokonferencyjnym oraz wysoka przepustowość łączy w firmie, pozwalają na prowadzenie videokonferencji ze wszystkimi oddziałami w kraju.

Wszystkie użyte tutaj znaki towarowe są zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli i zostały użyte tylko w celach informacyjnych.

system_teleinf_bok.jpg